Veterinární ambulance Zábřeh

DSCN7978Ambulance vznikla v roce 1993 jako jedna z prvních soukromých ambulancí v Zábřeze. Je umístěna v objektu rodinného domu na okraji městské části Výsluní, což zabezpečuje snadnou dosažitelnost ošetření i mimo ordinační hodiny.

Původní ambulance se postupně rozrostla o operační sál, byly vytvořeny podmínky pro krátkodobou hospitalizaci našich pacientů po operacích či v případě vážných zdravotních potíží, bylo vytvořeno zázemí pro laboratorní diagnostiku.

Klientelu tvoří převážně psi, je výrazný nárůst kočičích pacientů, na ambulanci se ošetřují exoti, drobní savci a plazi.

Samozřejmostí je neustálé vzdělávání a prohlubování znalostí potřebných pro tu nejkvalitnější péči, kterou našim pacientům nabízíme. Široké možnosti nám dále přináší dlouholetá spolupráce se špičkovými specializovanými pracovišti v metropolích naší republiky, kterou neustále prohlubujeme.

Pokud se rozhodnete pro využití služeb ambulance, můžete nás navštívit v ordinačních hodinách, nebo po telefonické dohodě i mimo pravidelnou ordinaci.